fasonuret.com, Fason Kozmetik, Kozmetik Ürünler, Kozmetik Ürün Üretimi,Fason Kozmetik Üretimi, Fason Üretim, Fason Kozmetik, Ozon Bakım Üretimi, Ozon Ürünleri Üretimi, Kozmetik Fason Üretim, Kozmetik Ürün Üretimi

Tasarım ve AR-GE Aşaması

Fason kozmetik üretimi ile ilgili yaptığımız toplantı sonrasında oluşturduğumuz çalışma planına uygun olarak, planlanan ürünlerin tasarım ve sunum aşamasına geçeceğiz. Bu aşamanın hedefi üretilecek ürünün tüm yönlerinin belirlenmesi, dijital ve fiziki ortamda hazırlanması ve sunumu olacak. Tasarım ve hazırlık aşamasının tüm adımlarında size çalışmanın son halini sunup görüşlerinizi alacak ve görüşlerinize uygun şekilde revizyonlar yapacağız. Bu aşamada size sunacağımız hizmetler şunlar olacak:

Ambalaj Tasarımı veya Tedariği Bir ürünün görsel olarak bırakacağı ilk izlenim ürünün ambalajı tarafından sağlanacaktır. Ambalajın bir ürün için önemini göz önüne aldığımızda ambalaj seçiminin ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. Bu nedenle bu aşamanın hatasız şekilde gerçekleşmesi için özen göstereceğiz. Ambalaj seçimi ya da üretiminde toplantı aşamasında kararlaştırdığımız pazar hedefleri göz önünde bulunduracağız. Fason olarak ürettireceğiniz kozmetik ürününüz için kullanacağınız ambalajı iki şekilde belirleyebilirsiniz:

a) Tedarik Keyf Kimya’nın yan kuruluşu olan İnova Ambalaj, Türk Ambalaj Sektöründe, 2.000’den fazla ambalaj seçeneği ile önemli bir noktada bulunmaktadır. Bu ambalajları İnova Ambalaj’ın Showroom'unu ya da websitesini ziyaret ederek inceleyebileceksiniz. Bu seçenekler arasından seçeceğiniz ambalajları ürünlerinizde kullanabileceksiniz.

b) Tasarım Bünyemizde bulunan tecrübeli tasarım ekibimiz, size özel ambalaj tasarımları sunabilir. Bu ambalajlar dijital ortamda hazırlanacak ve size sunulacak, isteklerinize yönelik revizyon yapma şansınız olacaktır. Ambalajın tasarımında anlaşılması sonucu, yine tamamen kendi bünyemizde yer alan tesislerimizde, ambalajın teknik çizimlerini, kalıp üretimini en uygun fiyat ile gerçekleştireceğiz.Etiket tasarımı

Ürünün görselliğini tamamlayan ve en az ambalaj kadar önem taşıyan ikinci şey etiket olacaktır. Seçtiğiniz ambalaja özel etiket tasarımı, kendi bünyemizdeki tasarımcılarımız tarafından gerçekleştirilecek ve size sunulacaktır. Sunum sonrasında etiket üzerinde revizyonlar ya da yeni bir etiket tasarımı talep etme şansınız olacaktır. Etiket tasarımı aşamasında, pazar hedeflerinize göre, belirlenen ülkelerin etiket standartları ve yönetmeliklerine dikkat edilecek ve etiketler bunlara göre, hedeflenen ülkenin dilinde, hedeflenen ülkenin yasalarına göre hazırlanacaktır.

Sunum Ambalaj ve etiket aşamaları tamamlandıktan sonra ürününüzün son halinin nasıl gözükeceğini görebilmeniz için size dijital ortamda, 3 boyutlu olarak sunum yapacağız. Ürünün, hedeflenen son haline olabilecek en yakın görüntüyü elde etmek için özel yazılım ve yüksek güçte donanımlar kullanılacaktır.Özel Esanslar

Ambalaj ve etiket sonrasında, potansiyel bir müşterinin üründe ilk inceleyeceği şey ürünün esansı olacaktır. Bu nedenle esans, doğru kullanıldığında, bir ürünün satışı için ciddi bir itici güç olabilir. Bu gerçekten yola çıkıp senelerdir yaptığımız AR-GE sonucunda esans konusunda ciddi bir altyapıya sahibiz. Dünyanın önde gelen esans üreticileri ile olan ilişkimiz sayesinde benzersiz ve sadece size özel esans üretimi yapabiliyoruz. Size özel benzersiz bir esans üretimi talep etmezseniz de yüzlerce farklı esans seçenekleri arasından seçim yapabileceksiniz. Bu seçim sırasında hedeflediğiniz pazara yönelik tecrübelerimizi sizinle paylaşıp, hangi pazar için hangi esansın uygun olduğu konusunda size yardımcı olacağız. Bunlara rağmen elbette son seçim size ait olacaktır.

Size özel benzersiz bir esans talep ederseniz, bu çalışma yapılacak ve esansın başka bir üründe kullanılmayacağı ve başka bir üreticiye satılmayacağı sözleşme ile taahhüt edilecektir. Özel esans üretimi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İçerik
Ürününüzde belirlenecek son şey ürünün içeriği olacaktır. Bu içeriği ürünün sahip olmasını istediğiniz özelliklere göre formülize edeceğiz. Formülün belirlenmesi sonucunda bu formüle uygun bir numune hazırlayıp size teslim edeceğiz. Numune ışığında eğer bir değişiklik isterseniz bu konuda revizyonlar yapılıp yeni numuneler hazırlayacağız. Formülasyon aşamasında elbette gerekli sağlık yönetmeliklerine uyulacağını belirtmemizde fayda var.

Aşama sonu
Bu aşama sonunda, fason üretim sonrasında nasıl bir ürüne sahip olacağınızı bilecek, içerik ve esans konusunda numunelere sahip olacaksınız.