Search

BİOLİNK MEDİKAL

ESTETİK ve KOZMETİK

Ticari faaliyetlerine 2013 yılında başlayan Biolink Medikal, Estetik ve Kozmetik, bitkilerden elde edilen doğal içeriklerin kullanıldığı doğal kozmetik ürünlerinin ithalatını yapıp Türkiye piyasasına satışını yaparak faaliyetlerini sürdürmüştür.

Biolink Kozmetik bu ithalatlarla kozmetik ürünlerinin ithalatına öncülük eden ilk Türk firmasıdır. İthalat ve ihracat firması olan firmamız, özellikle Avrupa’ da doğal üretim yapan firmalardan ithalat yapmaya özen göstermiştir.

Uzun yıllar ithalat ile dünyadaki doğal kozmetik ürünleri üzerinde deneyim sahibi olan firmamız sahada fırsatları görerek üretim, dolum ve seri paketleme hattını kurduk.

Kurum olarak satış, pazarlama ağını kurmuş profesyoneller ve kurumsal firmalar ve network şirketleri için kendi markaları ile kendi ürünlerini yapmalarına olanak sağlıyoruz.

Firmamız kendi ürünlerini geliştirecek girişimciler için UTS – Ürün Takip Sisteminde sağlık bakanlığının yönetmelikleri için danışmanlık hizmeti ile birlikte girişimcilere yol arkadaşlığı yaparak ürünlerini oluşturuyoruz.

Profesyonel ve uzman ekibimizle her zaman sizinle birlikteyiz.

Hedefimiz ve Amacımız Nedir

Misyonumuz

Satış pazarlama ağını kurmuş girişimci profesyoneller, kurumsal firmalar ve network şirketleri için ekonomik, sağlam, güvenilir fason kozmetik üretimi tesisi olmaktır.

Vizyonumuz

Fason kozmetik üretiminde Türkiye, Orta doğu ve Avrupa ülkeri dahil dünyanın kozmetik üretim tesisi haline gelmektir.

Back to Top